تاریخ دقیق عرضه آیفون 10 مشخص شد!

اپل با معرفی سه مدل آیفون در کنفرانس خود به ظاهر نظر کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرد اما به علت تاخیر در عرضه آیفون 10 ، دو مدل دیگر هم با استقبال خوبی مواجه نشد.اما در این مقاله توسط تحلیلگران علت تاخیر در عرضه آیفون 10 مشخص شده است.با ما همراه باشید.

یکی از دلایل اصلی در تاخیر تولید آیفون 10، وجود مشکل در سنسور سه بعدی تشخیص چهره آن می باشد که همین مسئله شرکت اپل را به شدت آزار می دهد.با توجه به آماری که به بیرون درز کرده است حدود 90 درصد از سنسورهای سه بعدی به درستی و طبق استاندارهای اپل کار نمی کنند و به همین علت مورد استفاده قرار نمیگیرد که خود عامل اصلی در تاخیر تولید آیفون 10 محسوب می شود.

اپل مدعی شده که پروژکتور نقطه ای موجود در دوربین TrueDepth آیفون X مقصر اصلی این مشکل است. کارشناسان دیگری از جمله تحلیلگر موسسه مشاوره سرمایه گذاری «Yuanta» نیز این موضوع را تایید می کند.

به هر حال اپ در تلاش است که تولید انبوه این مدل از اواسط ماه جاری اغاز کند و طبق گفته های این شرکت عرضه این محصول دو هفته بعد از این تاریخ خواهد بود.طبق اعلام اپل، پیش فروش آیفون 10 از روز ۲۷ اکتبر مصادف با ۵ آبان آغاز می شود. مدل ۶۴ گیگابایتی این موبایل ۹۹۹ و مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن ۱۱۴۹ دلار قیمت خواهد داشت.اما با توجه به مساول گفته شده احتمالا اپل تنها حدود 36 میلیون واحد از آیفون 10 را تولید خواهد کرد.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time