نسخه ارزان قیمت آیفون X

 قابلیت های آیفون ایکس نظر کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است اما به علت قیمت بالای این مدل ممکن است افراد زیادی قادر به خرید آیفون 10 نباشند. در همین راستا اپل تصمیم دارد گوشی های جدید خود را با یکسری از قابلیت های آیفون ایکس با قیمتی کمتر در سال آینده معرفی کند .

یکی از دلایل اصلی اپل برای تولید نسخه ای ارزان قیمت ایفون ایکس، حفظ موقعیت خود در بازار چین و کشورهای قدرتمند دیگر است. به همین علت قصد دارد در سال آینده موبایل یا موبایل هایی را با برخی قابلیت های کلیدی آیفون X و قیمت پایین تر روانه بازار سازد.

در خبرهایی که به تازگی منتشر شدده است، پیش بینی می شود که آیفون های سال آینده با صفحه نمایشی از نوع OLED و  دوربین TrueDepth به همراه سنسور تشخیص چهره معرفی شوند، اما با این تفاوت که در سال 2018 قیمت های آیفون تا حدود 90 دلار کاهش پیدا خواهد کرد.

بازارهای چین یکی از مهمترین بازارهای فروش اسمارت فون ها در جهان هستند به همین خاطر اپل هم در تلاش است که بتواند سهم بالایی از فروش در این بازار ها را به خود اختصاص دهد.این کمپانی قدرتمند پیش بینی کرده است که با توجه به قیمت بالای آیفون ایکس، رقابت بسیار سختی را در بازار های چین پیش رو خواهد داشت.

 اپل در سه ماهه منتهی به آگوست توانسته ۴.۳ درصد دیگر به سهم خود از بازار چین بیافزاید. بدین ترتیب اهالی کوپرتینو حالا با در دست داشتن ۱۷.۷ درصد از بازار چین، بعد از هوآوی با ۳۱ درصد سهم جایگاه دوم را در اختیار دارند.

منبع:PHONEARENA

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time