چگونه از هنگ کردن تلفن های اندرویدی جلوگیری کنیم ؟

یکی از مشکلاتی که در تمامی تلفن ها با سیستم عامل های اندروید و آی او اس وجود دارد هنگ کردن دستگاه میباشد اما راهکار مقابله با این مشکل چیست ؟

اولین راهکاری که برای مشکل توصیه میشود خاموش روشن کردن گوشی میباشد اما اگر این مشکل گه گاهی پابرجا میباشد باید به سراغ راهکار های دیگری بروید اولین راهکاری که برای حل این مشکل وجود دارد خالی کردن کش و فایل های اضافی موجود در درون گوشی میباشد پس از آن باید به سراغ راه دیگیری که بروزرسانی برنامه های روی گوشی است بروید.

گاهی به دلیل قدیمی بودن نسخه برنامه موجود در گوشی کل دستگاه با کندی و لگ مواجه میشود در این صورت تنها راه حل بروزرسانی برنامه های خود به آخرین نسخه میباشد .

پس از بروزرسانی کردن برنامه های تلفن همراه اگر همچنان این مشکل وجود داشت باید به سراغ  بروزرسانی خود سیستم عامل دستگاه کنید با بروزرسانی کردن  سیستم عامل تا حد زیادی مشکلات هنگی وکند شدن دستگاه برطرف میشود و دستگاه با افزایش عملکرد مواجه میشود ،دقت داشته باشید همیشه نیز بروزرسانی های جدید ممکن است باعث کندی و کاهش سرعت دستگاه شوند و بروزرسانی های بعدی که قطعا منتشر خواهد شد این مشکل را رفع خواهند کرد.

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time