• آموزش
  • ارسال شده :

در iOS 11.2 سرعت شارژ دستگاه بیشتر میشود !

بسیاری از کاربران اپل از مشکل دیر شارژ شدن تلفن همراه خود شکایت دارند اما به نظر میرسد اپل برای این مشکل راه حلی در نظر گرفته است.

طبق جدیدتری شایعات و گفته های منابع نزدیک ، اپل در نظر دارد در ای او اس 11.2 سرعت شارژ شدن دستگه های مجهز به شارژ بی سیم یعنی آیفون 8 ،8 پلاس و 10 را بالا ببرد در حال حاضر دستگاه های مذکور با آی او اس 11.1.1 با سرعت کمتری و با خروجی 5 وات شارژ بیسیم شارژ میشود حال اپل وعده داده است در بروزرسانی بعدی این  سرعت را افزایش داده و به 7.5 وات برساند  که این امر با آی او اس 11.2 محقق میشود.

گفتنی است  شارژر های بیسیمی که هم اکنون اپل در فروشگاه های رسمی خود همانند برند بلکین عرضه میکند از میزان خروجی 7.5 وات پشتیبانی کرده و تنها محدودیتی که در این باره وجود دارد نرم افزاری بوده و در بروزرسانی آی او اس 11.2 مرتفع میگردد.

لازم به ذکر است  در تست های انجام شده توسط متخصصان در نسخه آزمایشی آی او اس 11.2 هنوز اپل این قابلیت را فعال نکرده است و سرعت شارژ شدن در توان 7.5 وات تفاوتی با زمانی که توان شارژ بی سیم 5 وات است ندارد.

در بروزرسانی  آی او اس11.2 قطعا این مورد فعال میشود و انتظار کاهش زمان شارژ چشمگیری برای دستگاه های آیفون 8 ،8 پلاس و 10 داریم

 

 

منبع :بروزرسانی

 

 

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time