آپدیت iOS11.2.1 منتشر شد!

هنوز مدتی نیست که از آپدیت iOS 11.2 گذشته است، که امروز نسخه جدید iOS11.2.1 در دسترس عموم قرار گرفته است.

در نسخه قبلی iOS11.1.2 باگ جدیدی به وجود آمد که کاربران زیادی را دچار مشکل کرد. گوشی اکثر کاربرانی که این نسخه را نصب داشتند هر 30 ثانیه خاموش و روشن می شد و امکان کار کردن با گوشی برای کاربر وجود نداشت.اپل در هم برای حل این مشکل بلافاصله نسخه جدید iOS11.2 را منتشر کرد.

اما متاسفانه برخی از کاربران بعد از نصب این نسخه با رفع باگ قبلی، با مشکلات جدیدی مواجه شدند. اکثر کاربران گزارش کرده بودند که فوکوس دوربین موبایل های آیفون 10، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در این نسخه به درستی کار نمی کند.

 دوربین این سه دستگاه به هنگام تصویربرداری، قادر به فوکوس مناسب نبود. فوکوس دوربین یا به صورت متناوب میان دو لنز آیفون 10 و آیفون 8 تغییر می کرد یا موبایل ها به کل قادر به فوکوس نبودند. ریست، ری استارت و تغییر تنظیمات دوربین هیچ کمکی به حل این مشکل نمی کرد.

در همین راستا اپل برای حل این مشکل نسخه جدید iOS11.2.1  را منتشر کرد.با آپدیت به این نسخه مشکل دوربین هم برطرف خواهد شد.

 

1 نظر

  • ندا
    ندا چهارشنبه, 29 آذر 1396 13:25 گزارش

    سلام من از دیروز که 11.2.1 ios رو دانلود کردم تویه تلگرام پست هایی که هم عکس داره و هم متن نمیتونم متن رو کپی کنم عکس کپی میشه بجاش میشه بگین چکار کنم؟

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time