به بهترین روش دانلودهای خود را انجام دهید

اگر شما قصد دارید تا یک فایل را در یک زمان معین دانلود کنید در ادامه با ما همراه باشید.

نرم افزار اینترنت دانلود منیجر را که همگی شما باهاش آشنایی دارید علاوه بر مدیریت و افزایش سرعت دانلود شما قابلیت های بیشتری دارد که می تواند در مواردی کمک زیادی به شما می کند.

Image result for internet download manager

این روزها بیشتر شرکت های ارایه دهنده اینترنت ساعاتی را که مصرف کمتر است را از نظر حجمی رایگان و یا کمتر حساب می کنند به همین در بعضی موارد پیش میاد که شما قصد دارید تا یک یا چند فایل را در ساعاتی که حجم اینترنت رایگان دارید، دریافت کنید.

برای این کار شما می توانید در برنامه اینترنت دانلود منیجر یک برنامه زمانی را تعیین کنید تا دانلود در یک تاریخ و ساعت معین شروع و در یک زمان معین خاتمه یابد.البته برای این کار باید فایل ها را از قبل در لیست دانلود خود داشته باشید تا بتوانید همانند عکس زیر در قسمت برنامه زمانی (Schedulder) تعدادی معینی از فایل های در صف دانلود و یا همگی را برای  دانلود در ساعت معین آماده کنید.

https://screenshots.en.sftcdn.net/en/scrn/40000/40638/internet-download-manager-12-700x477.png
در تب اول اين قسمت شما می تونيد تاريخ و ساعت شروع و پايان دانلود را تعيين كنيد.همچنين می تونيد شروع دانلودها را در يک يا چند روز تعيين و با فعال كردن تيک ها در  پايين تب برنامه اينترنت دانلود منيجر را قطع و يا حتی سيستم را خاموش كنيد.
در تب دوم اين قسمت می توانيد تعداد فایل هایی را كه همزمان دانلود می شوند را تعيين كنيد و يا بعضی از فايل ها را از صف دانلود حذف و اولويت بندی كنيد.

بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time