کوتاه کردن آدرس های اینترنتی

کوتاه کردن لینک ها در بعضی مواقع می تواند کمک زیادی یه شما می کند.در ادامه با ما همراه باشید یک برنامه در این خصوص به شما معرفی کنیم.

آدرس هایی که در فشای اینترنت وجود دارند طولانی هستند و شما برای آسانتر کردن کار و قرار این آدرس ها به صورت لینک در یکجا می تونید آن ها را کوتاه کنید.

در این خصوص برخی از وب سایت ها هستند که کار کوتاه کردن لینک ها را برای شما انجام می دهند و شما با قرار دادن لینک های اصلی می توانید لینک های کوتاه شده دریافت کنید.اما در این قسمت ما قصد داریم تا برای شاده تر شدن هرچه بیشتر کار یک برنامه را به شما معرفی کنیم که تمامی همگی سایت های کوتاه کننده لینک از جمله گوگل در آن قرار داند و دیگر نیازی نیست برای کوتاه کردن لینک هر بار به سایتی که عمل موتاه کردن لینک را برای شما انجام می دهد مراجعه کنید.

برنامه Short Link Url همان برنامه ای است که شما برای کوتاه کردن آدرس های اینترنتی دنبالش بودید و تنها کافیه تا همانند عکس زیر لینک خود را در بالای صفحه قرار دهید و پس از انتخاب دامین و یا سایتی که این کار را برای شما انجام می دهد، لینک کوتاه شده خود دریافت کنید.

همان طور که در عکس بالا می بینید لینک ک.تاه شده شامل دامین و یا سایتی که لینک شما را کوتاه می کنید و همچنین یک کد 6 تا 8 حرفی است.البته این را هم باید به این مطلب اضافه کنم که شما از لینک های کوتاه شده می تونید اطلاعاتی از قبیل تعداد کسانی که از این لینک وارد سایت مورد نطر شده اند را دریافت که در مواردی می تواند بسیار مفید باشد.

بروزرسانی 

2 نظرها

 • behzad
  behzad شنبه, 30 ارديبهشت 1396 01:56 گزارش

  http://lish.ir vaghan khube!! emkanatesham ensafan nesbat be site haye khareji ham hata behtare

  پیوند نظر

 • المیرا
  المیرا سه شنبه, 24 اسفند 1395 14:43 گزارش

  من از سایت ایرانی http://lish.ir استفاده می کنم.بهترین و جامع ترین کوتاه کننده لینک و سایت تبلیغاتی است.

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time