تنها یک مشکل نرم افزاری در آیفون

اگر اینترنت آیفون شما دچار مشکل شده است در ادامه با ما همراه باشید.

اینترنت همراه که یکی از مهمترین ملزومات گوشی است هرچه سرعت بیشتری داشته باشد کارها برای ما سریعتر انجام می شود.برای اینکه سرعت مطلوبی داشته باشید به این بستگی دارد که مدل گوشی شما چیه و یا اینکه سیم کارت شما قدیمی است یا جدید.هرچه هرکدام از این ها بروزتر باشند سرعت اینترنت شما مطلوب تر خواهد بود.

تقریبا اکثر گوشی های اپل از شبکه های 3G و 4G پشتیبانی می کنند که شما با این دو شبکه به راحتی می توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید و یا حتی حجم های سنگین را دانلود کنید.اما در مورد سیم کارت هم باید بگیم که سیم کارت های قدیمی تا شبکه 3G را پشتیبانی می کنند اما برای استفاده از شبکه 4G باید سیم کارت خود را تعویض کنید تا مدل جدید آن را با نام USIM دریافت کنید و بسته به اپراتور ارایه دهنده سرویس اینترنت همراه شما فعال می شود.

Image result for iphone

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که گاهی شما از گوشی هایی استفاده می کنید که قابلیت استفاده از شبکه های 3G به بالا وجود دارد اما اینترنت آن ها Edge می باشد.سوالی که در اینجا پیش میاد اینجاست که آیا این مشکل نرم افزاری است یا سخت افزاری و یا از اپراتور سرویس دهنده؟

Image result for iphone

در پاسخ باید ببگیم که خوشبختانه این مشکل نرم افزاری است و با آپدیت به نسخه جدید برطرف می شود.بنابراین این مشکل هم همانند سایر مشکلات اپل در هر نسخه با آپدیت شدن قابل درست شدن است.

بروزرسانی

1 نظر

  • سلام   یه سوال برام پیش اومده از گوشی ایفون ایا گوشی ایفون  میتونه مکالمه های که دریافت میکنه ظبط کنه مثل گوشی های دیگه
    سلام یه سوال برام پیش اومده از گوشی ایفون ایا گوشی ایفون میتونه مکالمه های که دریافت میکنه ظبط کنه مثل گوشی های دیگه چهارشنبه, 02 فروردين 1396 02:19 گزارش

    متن نظر

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time