آموزش دانلود بدون محدودیت از Google Play

گاهی اوقات به هنگام دانلود از گوگل پلی با پیغام This is not availabe in your country مواجه می شویم.حال اموزشی را آماده کرده ایم تا از این پیغام شما را رها کنیم و به راحتی بتوانید دانلود کنید.همراه ماباشید.

توسط این دو روش زیر می توانید شانس مواجه شدن با این پیغام را به صفر برسانید.

اولین راه حل: Clear Data کردن پلی استور و اپلیکیشن گذر از تحریم

در این روش که درحال حاضر تنها راه حل مورد استفاده توسط کاربران برای دانلود اپ‌های NotAvailable از پلی استور است، امکان استفاده مستقیم از پلی استور میسر می‌شود و می‌توانید با دانلود اپلیکیشن‌ها به صورت مستقیم از داخل پلی استور، از امکان آپدیت آن‌ها بدون نیاز به دانلود دوباره‌ی کل حجم برنامه برخوردار باشید.

برای این امر به Setting گوشی و سپس بخش Application Manager مراجعه کنید. سپس گزینه‌ی Clear Data را پیدا و لمس کنید. حال اپلیکیشن گذر از تحریم خود را ترجیحا با آی پی آمریکا یا انگلیس فعال و PlayStore را اجرا کنید. کار تمام است و هم اکنون اپلیکیشن‌هایی که پیش از این پیغام Not Available را نشان می‌دادند، قابل دانلود خواهند بود. (عملکرد این روش ممکن است 100% نباشد اما برای تکمیل بودن مطلب، آموزش داده شد).

راه حل دوم: دانلود اپلیکیشن های پلی استور توسط ربات تلگرام

برای این امر شما به اپلیکیشن تلگرام و یک ربات تلگرامی با نام APK Dwonloader نیاز خواهید داشت. تاکید می‌کنیم که این روش تنها برای دانلود آسان اپلیکیشن‌های تحریم شده (بدون نیاز به ترک پلی استور و مراجعه به سایت‌های شخص ثالث) کاربرد خواهد داشت نه برای بروزرسانی اپلیکیشن‌های فعلی.

apkdl_bot نام این ربات است.

استفاده از ربات تلگرامی Apk Downloader بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید ارسال لینک پلی استور برنامه به ربات است. بعد از آن پیش‌نمایشی از آیکون، نام و نسخه برنامه به شما نمایش داده می‌شود و تنها کافی است درستی آن را توسط دستور  /download_ (عکس بالا سمت چپ) تأیید کنید تا پس از چند لحظه (از ۱۰ ثانیه الی ۱ دقیقه) فایل APK را به صورت مستقیم (به همراه لینک دانلود) دریافت کنید. به همین سادگی فایل APK اپلیکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هر بار که شما لینک برنامه‌ای را برای آن ارسال می‌کنید، این ربات در همان لحظه اقدام به بررسی نسخه‌ی موجود در پلی‌استور می‌کند که این موضوع باعث خواهد شد همیشه به‌روزترین و جدیدترین نسخه‌ی موجود از اپلیکیشن را برای شما دریافت و ارسال کند.

از این پس کافی است هرگاه به پلی‌استور مراجعه کردید و با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شدید، صفحه را کمی به پایین اسکرول و آیکون Share را پیدا کنید. روی آن لمس کنید و در لیست پیشنهادی، اپلیکیشن تلگرام و سپس در لیست گفتگوها ربات Apk Downloader را انتخاب کنید تا لینک برنامه برای ربات ارسال شود و سپس به راحتی می توانید برنامه را دانلود کنید.

 

4 نظرها

 • خرید ممبر
  خرید ممبر شنبه, 27 خرداد 1396 20:38 گزارش

  سلام
  ممنون درست شد

  سایتتون عالیه

  پیوند نظر

 • mary
  mary یکشنبه, 29 اسفند 1395 20:13 گزارش

  چطور باید تو تلگرام ادش کنیم؟
  پاسخ نویسنده: ربات apkdl_bot رو وارد بشید

  پیوند نظر

 • mazda
  mazda یکشنبه, 29 اسفند 1395 03:57 گزارش

  درود , در لیست گفتگو ها ربات تلگرام وجود نداره !! چطور ربات رو تو تلگرام داشته باشیم ؟؟Apk Downloader

  پاسخ نویسنده: apkdl_bot است.

  پیوند نظر

 • hajrezan
  hajrezan شنبه, 28 اسفند 1395 20:36 گزارش

  سپاس

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time