مسدود کردن صفحات تبلیغاتی

اگر شما از باز شدن صفحات تبلیغاتی و اضافه در اینترنت خسته شده اید در ادامع با ام همراه باشید.

حتما برای شما هم \یش آمده است که در هنگام مرور در وبسایت ها صفحات تبلیغاتی و یا اضافی باز می شود که این امر موجب اختلال در کار شما شده و آزار دهنده است و سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه می شود از دست این صفحات اضافه راحت شد؟

برنامه AdBlock کار شما را بسیار ساده کرده است گرا که این برنامه جلوی باز شده خودکار بیشتر تبلیفات و صفحات اضافه در اینترنت را می گیرد.

یکی ار مزیت هایی که این برنامه این است که می توانید برنامه Ad Block را به صورت یک افزونه بر روی مرورگر کروم و یا فایرفاکس نصب کنید که در اینصورت این افزونه در مرورگر شما کارهای مفید زیادی می تواند انجام دهد.همان طور که در تصویر زیر می بینید زمانی که وارد تنطیمات این افزونه در مرورگر کروم می شوید می توانید یک سری تنظیمات را برای کارکرد بهتر این افزونه انجام دهید.

گزینه اول را که برای اجازه دادن به بعضی صفحات تبلیغاتی است که در صورتی باز هم صفحات تبلیغاتی برای شما باز می شود این گزینه را غیر فعال کنید.گزینه بعدی هم برای اجازه دادن به بعضی از صفحات لیست سفید یوتیوب است.گزینه های پایین هم می تویند در صورت بروز مشکل فعال و یا غیر فعال آن ها را بررسی کنید.

بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time