مهم ترین تغییر صورت گرفته در iOS جدید

نسخه جدید سیستم عامل iOS برای دستگاه های اپل به تازگی معرفی شده است که در این بخش می خواهیم درباره تغییراتی که در بخش های استفاده کننده از اپل آیدی صورت گرفته است صحبت کنیم.

تغییرات ظاهری در محیط یک سیستم عامل به ندرت صورت می گیرد ولی این بار در نسخه 10.3.1 iOS تغییراتی صورت گرفته است که مهمترین آن تغییر مکان بخش آیکلود در تنظیمات است.

بخش آیکلود همانند عکس زیر به بالای منوی تنطیمات منتقل شده است.زمانیکه وارد این بخش می شویم در بالای این بخش مشخصات شما دیده می شود و در پایین تر آن 3 بخش وجود دارد که در بخش اول می تونید اطلاعاتی از شماره تلفن، اسم و یا ایمیل اپل آیدی خود را عوض کنید در بخش دوم رمز عبور و دیگر اطلاعات کابری را می تونید عوض کنید و در آخر بخش سوم درباره اطلاعات پرداختی اپل آیدی شماست.

در پایین این 3 بخش آکلود و آیتونز وجود دارند. البته بخش آیتونر هنور در جای اصلی خود در منوی تنظیمات وجود دارد و در اینجا هم می تونید این بخش را مدیریت کنید.اما بخش مهمتر آیکلود است که در صورتی که اپل آیدی خود را در آیکلود وارد کنید می توانید تمامی دستگاه هایی که از این اپل آیدی در بخش آیکلود خود استفاده کرده را ببینید.

اما یک نکته مهم که در تغییر صورت گرفته وجود دارد این است که گاهی برای امنیت بیشتر از شما خواسته می شود تا یک شماره تلفن اضافه کنید که بعضی افراد گمان می کنند که این کار اجباری است در صورتی که می توانید با انتخاب گزینه Not Now از این بخش گذر کنید.

بروزرسانی

1 نظر

  • سهیل
    سهیل سه شنبه, 29 فروردين 1396 00:57 گزارش

    متاسفانه مصرف اینترنت از طریق وای فای معضل بزرگی شده برای تمام کسانی که از محصولات اپل استفاده میکنن، برای این موضوع فیدبکی یا جوابی ارائه نشده یا راه حلی؟!!

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time