عصبانی ترین کاربران فیسبوک در کدام کشورها هستند؟

تحقیقات نشان داده است کاربران فیسبوک در بعضی از کشورها نسبت به کشورهای دیگر عصبی تر هستند.

 

به تازگی شرکت کواینتلی پژوهشی را انجام داده است که نشان می دهد کاربران فیس بوک در برخی کشورها نسبت به کشورهای دیگر عصبی تر هستند.

همانطور که میدانید کاربران در شبکه های اجتماعی از شکلک های متفاوتی برای بیان احساسات خود استفاده می کنند اما تحقیقات نشان داده است بعضی از کشورها به جای استفاده از شکلک های لبخند بیشتر از شکلک های اخم استفاده می کنند.

این تحقیق در بازه زمانی ژانویه تا آوریل 2018 بر روی 44 میلیون واکنش آنلاین انجام شده است و مشخص شد کاربران کدام کشورها عصبی تر هستند.

در تحقیق انجام شده مشخص شد در مقام اول کشور کره جنوبی و در مقام دوم کشور فرانسه عصبی ترین کاربران را دارند و کاربران این کشورها بیشتر از سایرین از شکلک های عصبانی و خشم استفاده می کنند.

بسیاری از پژوهشگرانی که در حوزه روانشناسی فعالیت دارند معتقدند رفتار افراد در فضای مجازی همانند فضای واقعی مهم است و آمار نشان می دهد به طور میانگین برای هر پست در فیسبوک 37 واکنش خشمگین ثبت شده است که این آمار نگران کننده میباشد.

در واقع آمار نشان می دهد از بین 10 کشور عصبانی در جهان، سه کشور آسیایی و چهار کشور آفریقایی هستند و پس از کره جنوبی و فرانسه، کاربران کشورهای سوئد، آمریکا، هنگ کنگ، تایوان، آرژانتین، پرو، شیلی و کلمبیا به ترتیب عصبانی ترین کاربران فیسبوک شناخته شده اند.

 

 

 

منبع: entekhab

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time