آپدیت جدید تاکسی آنلاین لیفت، کمی پیاده روی شما را نخواهد کشت!

لیفت به زودی آپدیت جدیدی را منتشر خواهد کرد که در آن به مسافران، مبدایی غیر از آن چه انتخاب کرده اند را پیشنهاد می دهد.

حتما شما هم با لیفت آشنایی دارید. اپلیکیشن موبایلی جهت سفارش تاکسی به صورت آنلاین و ایجاد ارتباط آسان بین مسافر با راننده و کلی مزایای دیگر. این اپلیکیشن به زودی آپدیتی خواهد داد تا شما را به کمی پیاده روی ترغیب کند! 

این کار بدین صورت انجام می گیرد که به مسافر بعد از درخواست سرویس، محلی را به عنوان مبدا برای سوار شدن، پیشنهاد می دهد. این مبدا جدید که فاصله چندانی با شما نخواهد داشت، با توجه به یک طرفه بودن خیابان، ترافیک سنگین و دیگر مواردی که باعث تاخیر در رسیدن راننده به شما می شود، انتخاب می شود.

این آپدیت بسیار کاربردی خواهد بود چرا که شما با کمی پیاده روی (شاید در حد 2 دقیقه) می توانید سریع تر سفر خود را آغاز کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

نکته بسیار خوب این است که لیفت به شما این قول را می دهد که "مسافت کمی" را برای رسیدن به مبدا پیشنهادی باید طی کنید و به شما زمان رسیدن به آن جا و مقدار زمانی که صرفه جویی می شود را نشان می دهد. با این حال این گزینه اختیاری بوده و شما با رد کردن آن می توانید دقیقا جایی که هستید صبر کنید تا راننده خودش را به شما برساند.

شرکت لیفت تمام تلاش خود را برای تشویق مسافران به کمی پیاده روی به کار می گیرد تا هم در زمان صرفه جویی شود و هم رانندگان لازم نباشد مسیری که با کمی پیاده رفتن طی می شود را با زمان زیادی بپیمایند.

منبع: The Verge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time