نامه دختربچه ۷ ساله به مدیرعامل گوگل و پاسخ دلگرم کننده ساندر پیچای

کارکردن در گوگل برای خیلی از افراد ارزوست که البته استخدام در این کمپانی به آسانی نیست.سالانه صدها نفر فرم های استخدام را برای گوگل می فرستند که در بین آنها موارد جالبی هم به چشم می خورد.یکی از این نامه ها توسط گوگل منتشر شده است.همراه ما باشید.

دختربچه ای 7 ساله از انگلستان نامه ای به ساندر پیچای مدیرعامل گوگل نوشته و از علاقه قلبی خود به استخدام شدن در این شرکت خبر داده است.

این دختر بچه که کلویی نام داردتا به حال ۲ نامه نوشته که یکی به بابانویل بوده و دیگری به رییس گوگل (که نامش را هم نمی داند) بوده، او در نامه خود نوشته که دوست دارد علاوه بر کارکردن در گوگل در یک کارخانه شکلات سازی هم کار بکندو می خواهد در رشته شنا در المپیک مسابقه دهد.او به رییس گوگل گفته که کامپیوترهارا خیلی دوست دارد و برای همین پدرش برای او یک تبلت خریده و قول داده برایش یک کامپیوتر هم بخرد.

\

اما جالب اینجا بود که ساندر پیچای شخصا نامه ای به منزل این دختر ارسال می کند که در آن اشاره شده گوگل بسیار خوشحال است که او به کار کردن در شرکت علاقه نشان داده است.

او نوشته منتظر است تا کلویی درسش را تمام کند و سپس درخواست کارش را برای گوگل بفرستد.ساندر پیچای می گوید تلاش کردن و دنبال کردن آرزو ها در نهایت باعث موفقیت می شود.

شاید این نامه برای مدیر عامل چنین شرکت بزرگی اتفاق خاصی نباشد اما بدون شک برای یک دختر بچه ۷ ساله در روند زندگی اش تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time