کابین جدید کلاس بیزنس هواپیمایی قطر

هر چند تعداد مسافران بخش های بیزنس و فرست شرکت‌های هوایی چندان زیاد نیست اما بخش مهمی از درآمد شرکت های هوایی را تشکیل می دهد و به همین جهت این شرکت ها مرتبا در حال ارایه مدل ها و سرویس های جدید و متنوع و در عین حال ایجاد فضای اختصاصی شده برای این مسافران هستند.

تازه ترین سرویس ارایه شده را شرکت قطر ایرویز ارایه داده که پنل‌های متحرکی در بخش بیزنس هستند که می‌توانند به یک تخت دونفره یا میز چهارنفره تبدیل شوند. این سرویس جدید قرار است در تابستان امسال روی پروازهای هواپیمایی قطر قابل ارایه باشد. 

نخستین مدل از این نوع کابین که  “QSuite” نام دارد ابتدا در پروازهای بوئینگ ۷۷۷ قطر بین دوهه و لندن در ماه ژوئن امسال راه‌اندازی خواهد شد. این کابین پس از آن روی ایرباسهای A350-1000این شرکت نیز نصب خواهد شد. هم اکنون قیمت یک بلیت رفت و برگشت بیزنس کلاس از دوحه به لندن ۵۲۷۴ دلار است.

قطرایرویز این کابین جدید را در نمایشگاه هوایی برلین به نمایش گذاشت. 

نکته مهم در کابین جدید QSuiteدیواره و صفحه نمایش تلویزیون قابل حرکت است که در هنگام باز شدن میتواند تا چهارنفر را به هم متصل کند ازاین جهت برای مسافرت یک خانواده چهارنفره یا چهار بازرگان ایده‌آل است. 

در واقع هدف هواپیمایی قطر کاستومایز کردن سفر است و این چیزی است که مورد علاقه مسافران بیزنس کلاس است. 

صندلی‌های جدید بیزنس کلاس قطر از چرم ایتالیایی دست‌دوز استفاده شده همچنین کابین به نسل جدید سرویس سرگرمی داخل هواپیمای قطر به نام Oryx Oneمجهز شده است. در Oryx One بیش از ۳۰ هزارعنوان برنامه در اختیار مسافر قرار میگیرد. 

همچنین سرویس غذایی نیز در بیزنس کلاس QSuiteارتقا پیدا کرده است به طوری که غذاهر موقع که مسافر درخواست کند سرو می‌شود ضمن اینکه می‌توان سفارش غذا در ظرف مشترک داد. 

منبع: itiran

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time