تعرفه قیمت های اینترنت همراه اول تغییر کرده است

این روزها 80 درصد کاربران اپراتورهای ایرانسل و همراه اول از اینترنت همراه برای کارهای روزمره خود استفاده می کنند.با توجه افزایش استفاده کاربران از اینترنت همراه ، رگولاتوری اپراتورها را موظف به رعایت کف قیمت اینترنت کرد.  

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درخصوص رعایت کف قیمت بسته‌های اینترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف یا تغییر برخی بسته‌های اینترنت خود شده‌اند.

در همین راستا شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه‌شنبه ۳۰خرداد ماه بسته‌های اینترنت خود را با تغییراتی همراه کرده است که شامل تغییر حجم شبانه بسته‌های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته‌های نامحدود شبانه در #۱۰۰۰* (۶ بسته) و توقف فروش بسته‌های محدود شبانه (۳ بسته) می‌شود. گفتنی است قیمت هیچ کدام از بسته‌های موجود قابل انتخاب، تغییری نکرده است و تنها حجم هدیه شبانه بسته‌ها عوض شده است تا مطابق با مصوبه ۲۴۹سازمان تنظیم مقررات شود.

مشترکینی که در حال حاضر در حال استفاده از بسته‌های حذف شده هستند، تا پایان زمان یا حجم بسته فعلی، اجازه استفاده از بسته را داشته و پس از اتمام حجمی یا زمانی، امکان خرید مجدد بسته‌های حذف شده را نداشته و پیشنهادهای جدیدی دریافت می‌کنند.

منبع:دنیای اقتصاد

1 نظر

 • نام
  نام جمعه, 02 تیر 1396 22:32 گزارش

  بهترین بسته های شبانه همراه اول رو برداشتن و بسته های روزانه هم کامل تغییر کرده
  واقعا نمیدونم چرا باید کوچیک ترین امکانات رو از مردم گرفت تا کجا باید پیش برن به اسم تغییر قیمت بجای کاهش بیشتر افزایش قیمت میزارن
  بخدا ظلمه

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time