با این روش سرعت تلفن اندرویدی خود را بالا ببرید

یکی از مشکلاتی که کاربران نسخه های قدیمی اندروید از آن رنح میبرند کند شدن دستگاه پس از مدتی استفاده از آن است در مطلب روشی کاربردی برای حل این مشکل را بازگو میکنیم.

تلفن های اندرویدی رده پایین و رده میانی به سبب داشتن سخت افزار های ضعیف و نچندان قوی پس از مدتی استفاده و سنگنین شدن حافظه آن  دچار کند شدن در عملکرد میشوند این اتفاق به این دلیل در این تلفن ها رخ میدهد که حاظه داخلی به سبب فایل های کش شده برنامه ها پر میشود و کاربر هنگام استفاده از تلفن همراه کند شدن و دیر اجرا شدن برنامه ها را احساس میکند اما چاره کار چیست؟

بهترین کار برای رفع این مشکل استفاده از برنامه های جانبی پاک کننده فایل های اضافی و کش برنامه ها میباشد تا این فایل ها را از تلفن شما پاک کند از جمله بهترین برنامه های این زمینه در سیستم عامل اندروید برنامه Clean Masterمیباشد این برنامه فایل های موجود در درون حافظه داخلی را به دقت اسکن کرده و فایل های پنهان،کش شده و اضافی را از تلفن همراه شما پاک میکند.

پس از نصب این برنامه فقط کافی است برو روی گزینه Junk Fileکلیک کنید و اجازه دهید برنامه پردازش خود را انجام دهد و در پایان بر روی گزینه Cleanکلیک کنید حال خواهید دید سرعت تلفن همراهتان به طرز چشم گیری افزایش میابد.البته دقت داشته باشید این روش برای همه تلفن های اندرویدی مفید بوده و هیچ آسیبی به تلفن شما نمیرساند.

 دانلود برنامه

منبع:بروزرسانی

1 نظر

  • رشاد
    رشاد پنج شنبه, 22 تیر 1396 10:08 گزارش

    سلام
    به نظر بنده و طبق مطاعات گذشته بنده تمامی نرم افزارهای اندرویدی افزایش سرعت مخرب هستند به خصوص اسیب جدی به رم دستگاه وارد میکند چون به صورت اجباری تمامی برنامه های فعال را force stop میکند.( به جز نرم افزارهایی ک خود شرکت سازنده ب صورت پیش فرض روی گوشی قرار میدهند مانند phone manager در گوشی مدل هواوی! )

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time