تصاویر گلکسی نوت 8 به طور کامل فاش شد!

مدتی است که تصاویر و اطلاعات زیادی از تلفن گلکسی نوت 8 به بیرون درز پیدا کرده است حال در جدیدترین تصاویر فاش شده تصاویر کامل از این تلفن فاش شده است.

یکی از فاش کنندگان معروف به نام ایوان بلیس  اخیرا دست به افشاگری و افشای تصاویر تبلیغاتی گلکسی نوت8 کرده است در این تصاویر تلفن گلکسی نوت 8 از تمامی زوایا نشان داده میشود.علاوه بر این تصویر تصویری کامل از قلم اس پن این گوشی نیز فاش شده است  که آنطور به نظر میرسد تغییراتی نداشته است.

همانطور که در تصویر ایوان بلیس مشخص استاین گوشی طراحی کاملا مشابه با گلکسی اس 8 دارد و تنها تفاوت آن مربوط به دوربین دوگانه آن در پشت دستگاه میباشد و احتمالا اضافه شدن رنگی جدید که شبیه به طلایی میباشد.با این حال این تصاویر نیز تمامی شایعات و تصاویر فاش شده از این تلفن که پیش از این در فضای مجازی منتشر شده است را نشان میدهد.

علاوه بر این ،تصاویر مشخص میکند که سامسونگ تصمیم دارد در پنل جلویی نمایشگر از رنگ مشکی استفاده کند و تماما مشکی خواهد بود.درپایان گفته میشود این تلفن در رویدادی که سامسونگ در تاریخ 23 آگوست برگزار میکند به طور رسمی معرفی میشود و تمامی شایعاتی که پیرامون آن وجود دارد به اتمام خواهد رسید.

 

منیع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time