تصاویری واقعی از آیفون 8 فاش شد !

با نزدیک شدن به  زمان رونمایی آیفون 8 شایعات و گمانه زنی های پیرامون این گوشی روز به روز افزایش میابد حال اولین تصاویر از آیفون 8 فاش شده است.

این تصاویری که امروز فاش شده است شما کلی از قسمت پشتی آیفون 8 را نشان میدهد ،تصاویر درز پیدا کرده از کارخانه فاکس کان که تولید کننده محصولات اپل در چین میباشد به بیرون درز پیدا کرده است ،آنطور که از تصاویر منتشر شده نشان داده میشود شایعات منتشر شده پیرامون این گوشی به واقعیت پیوسته است و اپل این گوشی هوشمند جدید خود را که به مناسبت دهمین سالگرد معرفی ایفون عرضه میکند را با این ظاهر منتشر میکند.

تصاویر جدید این شایعه که اپل در آیفون 8 حسگر اثر انگشت را با دکمه پاور ادغام کرده است را کاملا رد میکند و به نظر میرسد اپل دست از اجرای سنت دیرینه خود کشیده و دکمه هوم را از جلو دستگاه حذف و سنسنور اثر انگشت را به پشت دستگاه زیر لوگو اپل منتقل کرده است. با این حال به دلیل کیفیت پایین عکس منتشر شده هنوز مشخص نیست که آیا این  تصاویر واقعی است یا خیر اما با توجه به شایعات و رندر های منتشر شده به نظر میرسد به احتمال قوی واقعی بوده و نسخه نهایی این دستگاه با این ظاهر معرفی خواهد شد.

 

منبع:Gsmarena

 

2 نظرها

 • میعاد
  میعاد سه شنبه, 17 مرداد 1396 22:38 گزارش

  اگه به قسمت پایین یعنی محل Lightning Cable نگاه بکنید میبینید خیلی خیلی بزرگتر از حد نرماله . پس تصاویر به نظر من صحت نداره

  پیوند نظر

 • میعاد
  میعاد سه شنبه, 17 مرداد 1396 22:37 گزارش

  اگه به قسمت پایین یعنی محل Lightning Cable نگاه بکنید میبینید خیلی خیلی بزرگتر از حد نرماله . پس تصاویر به نظر من صحت نداره

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time