آمار نسخه های مختلف اندروید منتشر شد

طبق رسم ماهانه خود گوگل مثل همیشه در پایان ماه قبل سهم هر کدام از نسخه های مختلف اندروید را منتشر میکند و این بار نیز آمار استفاده کنندگان نسخه های مختلف اندروید برای ماه آگوست را منتشر کرده است.

آنطور که مشخص است پس از یکسال که گوگل نسخه 7 سیستم عامل اندروید را عرضه کرده است همچنان این سیستم عامل با مشکل رشد مواجه است و سهم آن همچنان ثابت مانده است این درحالی اتفاق می افتد که کمتر از یک ماه دیگر گوگل نسخه جدید اندروید با نام Oرا معرفی میکند در آمار های منتشر شده آنطور که مشخص است گوگل نتوانسته نسخه های جدید اندروید راپس از یک سال در حداقل 20 درصد دستگاه های اندرویدی عرضه کند.

با توجه به  آمار های منتشره اندروید مارشمالو همچنان با 32.3 درصد صدر نشین و پس از آناندروید لالی پاپ با 29.2 درصد در جایگاه دوم پس ازآن اندروید کیت کت با 16 درصد جایگاه سوم و در رده چهارم جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید نوگت با 13.5 درصد قرار دارد که این آمار بسیار نا امید کننده برای این نسخه میباشد .

به نظر میرسد گوگل باید تدبیری جدی برای این مشکل اندروید بیاندیشد که بتواند با اپل رقابت کند اگر به آمار های منتشر شده توسط اپل نگاهی داشته باشید متوجه تفاوت های زیادی میشوید در اپل براساس جدیدترین آمار های منتشر شده سهم آی او اس 10 به 87 درصد میرسد که درمقابل سهم اندروید 7 تفاوت ها بسیار زیاد میباشد.

 

نظر شما در این باره چیست ؟

 

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time