فقط 11 درصد کاربران توانایی خرید آیفون 8 را دارند !

همانطور که میدانید در چند هفته آینده اپل بالاخره به شایعات پیرامون آیفون 8 پایان میدهد و رسما این تلفن را معرفی خواهد کرد اما بحثی که امروزه پیرامون این تلفن مطرح میشود قیمت آن است که گران تر از نسخه های قبلی میباشد.

اپل به مناسبت دهمین سالگرد معرفی آیفون تصمیم دارد این تلفن را با ویژگی های خاص و انقلابی معرفی کند گفته میشود این تلفن جدید که احتمالا با  نام آیفون 8 رونمایی خواهد شد از یک صفحه نمایش 5.8 اینچیoledبدون حاشیه بهره میبرد که از بسیاری از جهات برتری نسبت به نسل های پیشین دارد .

گفته میشود به دلیل تکنولوژی های بالایی که اپل در این تلفن به کار برده است از نظر قیمتی این تلفن قیمتی بین 1000 تا 1200 دلار خواهد داشت. این قیمت  بیشترین قیمتی است که  برای مدل پایه آیفون تاکنون توسط اپل در نظر گرفته شده است و تحقیقات جدید نشان میدهد فقط 11 درصد کاربران توانایی پرداخت این مبلغ را دارند البته این مقدار صرفا گمانه زنی کارشناسان میباشد اما به هر حال نشان دهنده قیمت بالا این محصول و استقبال کمتر از آن به همین دلیل میباشد.

لازم به ذکر است شایعات جدید نشان میدهد اپل این محصول را در کنار ایفون 7 اس و 7 اس پلاس به تعدادی محدود با برچسب قیمتی بین 1000 تا 1200 دلار عرضه میکند.با این حال هیچ چیز تا زمان معرفی رسمی آیفون توسط اپل مشخص نیست و این اطلاعات صرفا گمانه زنی میباشد.

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time