دستیار صوتی گوگل برای iOS عرضه شد!

دستیار صوتی گوگل مدتی پیش برای سیستم عامل اندروید با تلفن همراه پیکسل گوگل عرضه شدحال این دستیار صوتی به آی او اس رسیده است.

دستیار صوتی گوگل که مدتی پیش برای تلفن های پیکسل به طور اختصاصی عرضه شد پس از مدتی این دستیار صوتی توانست به محبوبیت ویژه ای برسد گوگل نیز به همون منظور این دستیار صوتی را محدود به تلفن های پیکسل نکرده و برای سایر دستگاه های اندرویدی عرضه کرد

دستگاه های دارای اندروید 6 و بالاتر همگی میتوانند از این دستیار صوتی و امکانات آن بهره ببرند اکنون نیز خبر های جدید منتشر شده نشان میدهد این دستیار صوتی محبوب به سیستم عامل آی او اس رسیده است ،گوگل اسیستنت برای تلفن های ای او اس ابتدا در کشور های اروپایی از جمله فرانسه عرضه شده است .

گوگل اسیستنت ظاهری کاملا مشابه با نسخه اندروید در آی او اس خواهد داشت اما نکته قابل توجه در مورد آن این است که به  دلیل محدودیت های اپل در آی او اس این دستیار صوتی قابلیت فعال شدن با دکمه هوم را نخواهد داشت و برای دسترسی به آن باید بر روی آیکون آن در بخش برنامه ها کلیک کنید.

. کاربران iOSمی‌توانند از گوگل اسیستنت برای جستجو در اینترنت، برقراری تماس، پیدا کردن مکان‌های مورد نظر، پخش کردن ویدئوها در یوتیوب، پیدا کردن اطلاعات از داخل دستگاه، برقراری ارتباط با لوازم خانگی هوشمند و غیره، استفاده کنند.

 

منبع:Gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time