سنسور اثر انگشت گلکسی S9 در جلو گوشی قرار دارد !

مدتی است که شایعات پیرامون گلکسی نوت8 به پایان رسیده است حال شایعاتی از محصول جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 به گوش میرسد.

در جدیدترین شایعات منتشر شده در مورد این گوشی اعلام شده است گلکسی اس 9 همانند اس 8 در دو نسخه معمولی و پلاس عرضه خواهد شد اما در گلکسی اس 9 سامسونگ تصمیم دارد سنسور اثر انگشت را دوباره به پایین صفحه نمایش جلوی گوشی بازگرداند اما آنطور که مشخص است سامسونگ از اینکه سنسور اثر انگشت در پشت گوشی قرار دارد رضایت ندارد به همین دلیل در گلکسی اس 9 تصمیم دارد سنسور اثر انگشت را به قسمت جلو گوشی باز گرداند.

هنوز مشخص نیست که سامسونگ از تکنولوژی سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش استفاده خواهد کرد یا اینکه تصمیم دارد همانند گلکسی اس 7 بخشی از پایین صفحه نمایش را به این سنسور اختصاص دهد با این حال انتظار داریم در گلکسی اس 9 در جلو گوشی سنسور اثر انگشت را مشاهده کنیم.

لازم به ذکر است بر اساس شایعات منتشر شده نمایشگر های گلکسیS9 و گلکسیS9 پلاس مشابه با مدل های قبلی آنها خواهد بود. علاوه بر این هردو پرچمدار آتی سامسونگ به چیپست اسنپدراگون 845 و 6 گیابایت رم مجهز می شوند.با توجه به زمان عرضه پرچمداران فعلی سامسونگ، یعنی گلکسی S8و S8پلاس در سال 2017 پیش بینی می شود که رونمایی از S9و S9پلاس در اوایل سال 2018 انجام بگیرد.

 

منبع:sammobile

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time