همه آنچه که از گلکسی S9 میدانیم

کمتر از 2 هفته دیگر سامسونگ آخرین پرچمدار خود را با نام گلکسی اس 9 رامعرفیمیکند حال در این مطلب نگاهی اجمالی به تمام آنچه که تاکنون از گلکسی اس9 فاش شده است خواهیم داشت.

در جدیدترین شایعات منتشر شده پیرامون این گوشی اخیرا یکی از پراتور های کشور رومانی به نام Orangeدر صفحه ای اختصاصی مربوط به گلکسی اس9 مشخصات نهایی این گوشی را فاش کرده است البته این اپراتور به سرعت این صفحه را حذف کرده اما با این حال جزئیات بیشتری از این گوشی افشا شده است.

در این لیست تایید شده که گلکسی اس 9 به نمایشگر 5.8 اینچی کواد اچ دی از نوع سوپر آمولد مجهزخواهد شد همچنین نسخه پلاس این تلفن صفحه نمایشی 6.3 اینچی دارد؛ این صفحه نمایش ها همانند نسل پیشین مجهز به قابلیت فورس تاچ است البته انتظار داریم تنها بخش پایین نمایشگر و جای دکمه هوم به فشار حساس باشد و همانند آیفون کل صفحه نمایش حساسیت به فشار را نداشته باشد.

علاوه بر این تایید شده است که گلکسی اس 9 به دوربین 12 مگاپیکسلیDual Pixel مجهز خواهند شد؛ دوربین مورد استفاده، سنسوری با لنزF1.5 دارد که اندازه دیافراگم در بازهF1.5 تاF2.4 قابل تغییر است. باید اشاره کرد که مدلPlus، احتمالاً از دو سنسور 12 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد .

نکته مبهم پیرامون این فاش شدن ها عدم تایید میزان حافظه رم دستگاه است که پیش تر ازاین فاش شده بود که سامسونگ نسخه پلاس را با 6 گیگابایت حافظه رم و نسخه معمولی را 4 گیگابایت حافظه رم عرضه خواهد کرد، حافظه داخلی دستگاه نیز 64 یا 128 گیگابایت خواهد بود

نسخه سیستم عاملی که دستگاه با آن عرضه خواهد شد اندروید 8 خواهد بود همچنین انتظار داریم سامسونگ تا نیمه اول فروردین ماه این محصول را روانه بازار کند.به لحاظ قیمتی نیز کارشناسان عقیده دارند قیمت این محصول در نسخه پایه حداقل 1000دلار باشد!

نظر شما راجع به این محصول چیست آیا محصول موفقی خواهد بود؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time