با ویژگی های iOS12 آشنا شوید

شرکت اپل سالانه با معرفی و عرضه سیستم عامل جدید خود نظر کاربران زیادی را در ابتدای کار به سمت خود جذب می کند اما در سال های اخیر بعد از استفاده کاربران از سیستم عامل های جدید با باگ های زیادی مواجه می شوند که برای بعضی از کاربران آزار دهنده است.

در همین راستا شرکت اپل تصمیم گرفته است که تمامی قابلیت های جدید سیستم عامل های خود را سالانه معرفی نکند و در صورتی که نیاز به زمان بیشتری داشته باشد در طی دو سال معرفی کند تا بتواند باگ ها مربوطه را بهتر مورد بررسی قرار دهد که در زمان عرضه کاربران با مشکلات کمتری مواجه شوند.

 بنابراین به جای یک برنامه سالانه سنگین و گذاشتن تمام ویژگی ها در یک بروزرسانی بزرگ، آن ها آپدیت های دو سال یک بار را نیز در دستور کار خود برای iOS و macOS قرار می دهند.اما باز هم یکسری قابلیت ها به صورت سالانه معرفی می شوند و در دسترس عموم قرار می گیرد.

 

در این نسخه از سیستم عامل آی او اس ۱۲ ، اپلیکیشن تماس تصویری FaceTime از انیموجی های معروف اپل پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین هنگام برقراری تماس های تصویری کاربران می توانند از چهره های مجازی انیموجی ها استفاده کنند. در آی او اس 12 بخش جستجوی آیفون را با دستیار هوشمند سیری یکپارچه تر خواهد شد. بهبود بخش Do Not Disturb، طراحی دوباره اپلیکیشن سهام Stocks و اضافه شدن حالت چند نفره به بازی های واقعیت افزوده از دیگر تغییرات iOS 12 هستند.

 

منبع:macrumors

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time