بروزرسانی اندروید P برای تمامی تلفن های نوکیا منتشر می شود

به تازگی پشتیبانی شرکت نوکیا خبر از عرضه بروزرسانی اندروید Pبرای تمامی تلفن های این شرکت داده است.

اچ ام دی گلوبال که وظیفه تولید و پشتیبانی تلفن های تحت برند نوکیا را دارد اعلام نموده است ماه آگوست تمامی تلفن های این برند را به اندروید پی بروزرسانی میکند البته این شرکت تاریخ دقیقی را برای انتشار بروزرسانی مشخص نکرده است و صرفا ماه عرضه را اعلام نموده است اما با این حال اچ ام دی گلوبال اولین شرکتی خواهد بود که تمام گوشی های فعلی برند نوکیا را پس از انتشار نسخه نهایی اندروید Pتوسط گوگل به این نسخه بروزرسانی میکند.

شرکت گوگل اعلام نموده است که اندروید پی در سه ماه سوم سال 2018 منتشر خواهد شد که این بدین معنا خواهد بود بازه زمانی مشخصی برای انتشار نسخه نهای اندرویدپی که نهمین نسخه این سیستم عامل خواهد بود توسط گوگل تعیین نشده است.

با این حال دارندگان گوشی های نوکیا این شانس را خواهند داشت که پس از گوشی های پیکسل و نکسوس که پشتیبانی آن ها مستقیما توسط گوگل انجام میشود جز اولین کسانی خواهند بود که این بروزرسانی را دریافت میکنند البته لازم به ذکر است نسخه پیشنمایش توسعه دهندگان اندروید پی فعلا در دسترسی گوشی نوکیا 7 پلاس خواهد بود.

در نهایت با توجه به زمان بندی نامشخص گوگل احتمال این که در ماه آگوست نوکیا نتواند این بروزرسانی را برای دارندگان گوشی هایش منتشر کند بالا خواهد بود.

منبع:Phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time