آیفون های 2018 چه ظرفیت حافظه ای خواهند داشت؟

تاکنون شایعات زیادی در فضای مجازی درباره مشخصات احتمالی آیفون 10 منتشر شده است در این مطلب بررسی در این باره خواهیم داشت.

یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب کاربران پس از قیمت، حافظه داخلی دستگاه های اپل است چرا که به دلیل عدم امکان ارتقا کاربران باید حافظه ای درست با توجه به بودجه خود انتخاب کرده تا در آینده دچار مشکل کمبود حافظه نشوند. در شایعات جدید که به تازگی منتشر شده اند بخشی از ویژگی های سخت افزاری آیفون های 6.5،5.8 و6.1 اینچی فاش شده است.

گفته می شود آیفون 6.1 اینچی حافظه رم 3 گیگابایتی داشته همچنین این تلفن همانند آیفون های سال گذشته در دو نسخه با حافظه های 64 و 256 گیگ عرضه میشود. در مورد آیفون های 6.5 و 5.8 اینچی اوضاع کمی متفاوت تر شده در برخی منابع ذکر شده است این دو تلفن دارای 4 گیگابایت حافظه رم وهمچنین در 3 نسخه با حافظه های 64،256 و512 گیگابایت عرضه میشوند که این اولین باری است که اپل از حافظه 512 گیگابایتی در تلفن های خود استفاده میکند.

در برخی خبر های دیگر همچنین ذکر شده است که در آیفون 6.5 و 5.8 اینچی حافظه دستگاه در نسخه پایه 128 گیگابایت بوده و تلفن ها در سه ظرفیت 128،256 و 512 گیگابایت عرضه خواهند شد نکته مشترکی که میان تمامی این شایعات و گمانه زنی ها مطرح است وجود نسخه ای با حافظه 512 گیگابایت است که به نظر می رسد اپل نیز تصمیم دارد راهی که سامسونگ در گلکسی نوت 9 طی کرده را بپیماید.

با این حال در آینده با توجه به افزایش روز افزون محتوا های با کیفیت بالا و استفاده از سرویس های مختلف وجود تلفن هایی با حافظه 512 گیگابایت بسیارضروری خواهد بود.

نظر شما در این باره چیست ؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time