معرفی رُباتِ موتور جستجویِ تلگرام ; MySeekerbot

امروز قصد داریم در بروزرسانی به شما رباتی بسیار کارآمد و پرکاربرد را در تلگرام معرفی نماییم. نام این ربات MySeekerbot است که کارش جستجو در تمامی تلگرام برای پیدا کردن کلمه ای خاص است; چیزی به مانند گوگلِ تلگرامی. با ما همراه باشید .

در اولین قدم شما با تایپ و ارسال کردن MySeekerbot@ (سپس بروی آن کلیک/تاچ کنید) میتوانید این ربات را فعال کنید که با زدن دکمه ی Start از شما، زبان ربات پرسیده میشود. 

پس از انتخاب زبان ، شما با منویی به شکل زیر روبرو میشوید.

با زدن گزینه اول یعنی "جستجو" ، از شما کلمه ای خاص که به دنبال آن در تلگرام هستید ، خواسته میشود. چیزی مانند تکنولوژی ، ورزش ، اخبار و ... که با وارد کردن آن ، شما با بسیاری از مطالبِ مرتبط با موضوعِ روبرو میشوید. به عنوان مثال ما با زدن کلمه ی "بروزرسانی" ، اطلاعات زیر برایمان به نمایش در آمد.

اما امکانات این ربات به اینجا ختم نمیشود. در بخش "گوش به زنگ" ، شما ربات را مامور میکنید که در صورت انتشار مطلبی در حوزه ای خاص شمارا خبردار کند. همینطور در بخش "میخوام ببینم" که بیشتر جنبه ی سرگرمی دارد میتوانید 10 پست خوب و مناسب در هر موضوع را بیابید. جستوجوی پیشرفته ی این ربات هنوز بطور کامل آماده نشده است اما با وارد شدن به آن میتوانید جستجو در موضوعی که به آن علاقه دارید را پیشرفته تر انجام دهید.

توجه : این ربات هنوز بطور کامل آماده نشده است و ممکن است در حین بروزرسانی باگ و مشکلاتی داشته باشد. تا کامل شدن آن صبور باشید. 

منبع : بروزرسانی

 
 
 
 
 

2 نظرها

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time