• بررسی
  • ارسال شده :

نسخه ۱۲ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ جدید

با نسخه جدید نوکیا 3310 آشنایی دارید؟ کپی دقیقی از نوکیا 3310 پنجاه دلاری اما با قیمت تنها 12 دلار! قیمت کمی است، نه؟ آن هم برای یک کپی شگفت انگیز از نسخه اصلی.

این نسخه توسط کمپانی هندی Darago تولید شده است. بدنه Darago 3310 شباهت بسیار زیادی به نسخه اصلی آن دارد به طوری که تمایز قائل شدن بین این دو گوشی را سخت می کند. خوشحالی شما از این شباهت و ارزانی تا آن جایی ادامه پیدا می کند که Darago را در کنار نوکیا 3310 قرار می هید و این جاست که متوجه صفحه نمایش بسیار بد آن می شوید.

 در حالی که نوکیا  3310 از صفحه نمایش 2.4 اینچی بهره می برد این نسخه دارای صفحه نمایش 1.77 اینچی می باشد که تقریبا از سال 2007 به بعد این چنین سایزی در هیچ نوع تلفن همراهی استفاده نشده است.

از نظر دوربین نیز وضعیت بسیار ضعیفی دارد. دوربین عقب آن 0.3 مگاپیکسل است و تنها یک مگابایت حافظه RAM دارد. در حالی که نوکیا 3310 دوربینی 2 مگاپیکسلی و RAM 16 مگابایتی دارد.

تنها نکته مثبت این گوشی این است که لوگو Darago در جلو آن وجود دارد و شما به راحتی می توانید Darago 3310 و نوکیا 3310 را از هم تشخیص دهید. در خریدهای آنلاین دقت کافی به عمل بیاورید چرا که با این نسخه کپی شده، به راحتی می توان کلاهبرداری کرد.

منبع: phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time