زمان عرضه گلکسی نوت ۸ مشخص شد

امروز ما جزئیات اولیه را در مورد زمان معرفی پرچم دار بعدی سامسونگ به جهان را دریافت کرده ایم.همراه ما باشید.

سامسونگ هر ساله فبلت های خود را در نمایشگاه IFA رونمایی می کند حال خبر رسیده گلکسی نوت ۸ زودتر و طی مراسم جداگانه ای رونمایی می شود.

بر اساس گزارشی از The Bell(از طریق سرمایه گذار)، سامسونگ در حال برنامه ریزی برای رونمایی از Galaxy Note 8در 23 آگوست است که تا ان زمان تنها چند هفته باقی مانده است.که این تاریخ مصادف با 1 شهریور ماه است.مانند گلکسی اس 8، انتظار میرود که این شرکت در یک رویداد در شهر نیویورک نوت 8 را معرفی کند

کره ای ها می خواهند از بازه 2 ماهه باقی مانده تا عرضه ایفون 8 به بازار استفاده کنند و زودتر دست به کار شده اند برای عرضه نوت 8. این در حالی است که گزارش ها حاکی از آن است که اپل به دلیل محدودیت ها،احتمالا  آیفون 8 را با تأخیر عرضه کند.در اخر شهریور اپل 3 مدل ایفون را عرضه کند ایفون 7 اس، 7 اس پلاس و ایفون 8. که شایعات حاکی از ان است که ایفون 8 دیرتر از همه عرضه می شود.

9 میلیون دستگاه نوت 8 در اولین مرحله به بازار می آید.از جمله دلایل دیگری که سامسونگ زودتر اقدام به عرضه نوت 8 کرده است، فروش کم اس 8 بوده است. اس 7 نسبت به اس 8 فروش چشم گیرتری داشته است.

امیدواریم، عرضه زود نوت 8 به کنترل کیفیت این گوشی صدمه ای وارد نکند.

گلکسی نوت 8 سامسونگ انتظار می رود که از Galaxy S8بسیار الهام گرفته باشد. انتظار میرود این فبلت دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی و با قلم معروف S-Penباشد. هم چنین نوت 8 اولین فبلت از سری نوت سامسونگ خواهد بود که به  دوربین دوگانه مجهز است.

منبع: 9to5google

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time