اپل iOS 10.3.3 را برای عموم عرضه کرد

اپلiOS 10.3.3 را برای آیفون، آیپد و آیپاد عرضه کرده است. پیش از عرضه رسمی این آپدیت 6 بتا برای توسعه دهندگان عرضه شد. بروزرسانی قبلی 10.3.2 بود که در تازبخ 10 ماه mayمنتشر گردید.همراه ما باشید.

همانند iOS 10.3.2، iOS 10.3.3نیز یک بروز رسانی جزئی است که برای رفع اشکالات و بهبود امنیت بیشتر برای iOS 10.3است. iOS 10.3شامل ویژگی های قابل توجه مانند بازسازی سیستم فایل، قابلیت find my air pod، منوی تنظیمات Apple ID، پشتیبانیPodcasts از 3D Touch برای نمایش آخرین بروز رسانی ها، پشتیبانیWeather  از 3D Touch برای نمایش دمای هوای محلی و آخرین تغییرات جوی و هوشمندتر شدنSiri در زمینه کنترل موجودی بانکی و پرداخت باSiriو امکان استفاده ازVoiceOver درSafari وMail و غیره.

iOS 11در بهار این پاییز

در اوایل ماه ژوئن، اپل میزبان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) که iOS 11در ان اعلام می شود،است. بنابراین اپل بعید به نظر می رسد که تا زمان ios 11ویژگی های عمده و چشم گیری را به سیستم عامل خود اضافه کند.

بروزرسانیiOS 10.3.3  شامل چه می شود؟

اپل اطلاعات زیادی را در قسمت یادداشتهای آن ارائه نکرده است. با این حال،iOS 10.3.3 beta  برخی از جزئیات را نشان داد. iOS 10.3.3  دارای تنها یک تغییر قابل مشاهده است: تصاویر پس زمینه جدید برای ایپد پرو12.9 اینچی. به نظر می رسد این آپدیت تنها آپدیت جزئی ای برای رفع باگ ها و مشکلات در ایفون و ایپد تا قبل از رونمایی از ای او اس 11 باشد.

هنگامی که جزئیات بیشتری در رابطه با این بروز رسانی پیدا کردم، این مقاله را بروزرسانی خواهیم کرد.

حجم دانلود iOS 10.3.3

دانلود این نسخه بین 80 تا 100 مگابایت است

شما می توانید iOS 10.3.3را با اتصال دستگاه خود به iTunesو یا دانلود آن با رفتن به قسمت Settings app > General > Software Updateنصب کنید.

اپل همچنین MacOS Sierra 10.12.6را برای مکبوک ها، watchOS 3.2.3برای ساعت های اپل و tvOS 10.2.2برای تلویزیون اپل عرضه کرده است که همه این بروزرسانی ها برای رفع اشکالات جزئی هستند. شما می توانید ساعت اپل خود را با یک آیفون متصل بروز کنید، در حالی که ساعت به شارژر وصل شده است و بیش از 50٪ باتری دارد.

منبع: forbes

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time