به واقعیت پیوستن یک کابوس، سنسور اثر انگشت در پشت آیفون ۸

اخبار و شایعات حاکی از آن است که اپل تلاش بسیاری کرده است تا بهترین مکان برای قرار دادن سنسور اثر انگشت را برای ایفون 8 انتخاب کند.در حال حاضر در جلوی ایفون فضایی برای آن وجود ندارد.حال تصاویر جدید موقعیت سنسور اثر انگشت را می دهد، که گویی به نظر می رسد کابوس ما به واقعیت دارد تبدیل می شود.همراه ما باشید.

هر روز اخبار داغی پیرامون آیفون 8 منتشر می شود اما نگران کننده ترین آن قرار دادن سنسور اثر انگشت در پشت گوشی است که این تصاویر همین را نشان می دهد.

دو پنل شیشه ای که از پشت آیفون 8 تاکنون منتشر شده است چنین حفره ای را نشان نداده اند.در واقع، پشت شیشه ای با این قاب فلزی کاملا ناسازگار است! و هم چنین طراحان قاب ایفون 8 نیز این چینش را در پشت گوشی رعایت نکرده اند و در قاب هایی که از ایفون 8 منتشر کرده اند پشت گوشی به جز قسمت دوربین بسته بوده است، به این معنا که جایی برای سنسور اثر انگشت در پنل پشتی در نظر نگرفته اند.

بنابراین، در حال حاضر ما به این طرح نمیتوانیم اعتماد کنیم. با این حال، سنسوراثر انگشت در پشت گوشی، همان چیزی است که اکثر سازندگان اندرویدی انجام می دهند.همان طور که در گذشته گفتیم احتمال وجود دارد که دکمه پاور با سنسور اثر انگشت ترکیب شود، به نظر شما آن ترکیب بهتری نیست تا این طرحی که در عکس ها مشاهده کردید؟ و یا قرار دادن سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش، که البته خیلی از منابع از لحاظ فنی آن را کاری دشوار دانسته اند.

منبع: gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time