هر سه مدل آیفون 2017 همزمان معرفی خواهد شد

تحلیلگر معروف مینگ-چی کو بر این باور است که آیفون 7s و آیفون 7s plus به همراه آیفون 8 در یک زمان یکسان معرفی خواهد شد.این در حالی است که در خبرهای قبلی به تاخیر در معرفی آیفون 8 اشاره شده بود.

چند روز پیش از آیفون 8 عکس هایی منتشر شده بود که رنگ جدیدی در بین رنگ های اصلی آیفون 8 دیدی میشد. گویا آیفون 8 علاوه بر رنگ مشکی و نقره ای رنگ متمایل به مسی هم خواهد داشت.نکته قابل توجه در آیفون 2017 محدودیت رنگ ها می باشد.

اما در این خبر تحلیلگر معروف مینگ-چی کو بر این باور است که آیفون های 2017 در سه رنگ اصلی خاکستری، نقره ای و طلایی معرفی خواهد شد.

هر سه مدل آیفون جدید به طور همزمان در ماه آینده میلادی یعنی سپتامبر معرفی می شوند، اما آیفون 8  عرضه اولیه بسیار محدودی خواهد داشت و حداکثر بین 2 الی 4 میلیون از این دستگاه برای سه ماهه سوم سال جاری آماده می شود.

همچنین در این خبر آمده است که شارژر وایرلس هم با آیفون های 2017 معرفی خواهد شد اما کاربران اپلی میتوانند این تجهیزات را جداگانه خریداری کنند.این تحلیلگر به این موضوع اشاره کرده است که احتمالا نام آیفون 2017 با نام آیفون پرو معرفی خواهد شد .

با توجه به قابلیت هایی که آیفون پرو به همراه خود دارد انتظار میرود با فروش بسیار خوبی روبرو شود و احتمالا بین 45 تا 50 میلیون دستگاه از آن در سال جاری به فروش برسد، اما دو مدل دیگر یعنی 7s و 7s پلاس فروش کمتری را تجربه خواهند کرد.

منبع:appleinsider

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time