ال جی تایید کرد:V30 اولین گوشی با گشودگی دیافراگم f/1.6 خواهد بود

در بازی رقابتی گوشی های هوشمند، حال ال جی توانسته است قدم خوبی را بردارد. امروز ال جی به طور رسمی لنز f / 1.6 را در پرچم دار بعدی خود، V30، که زمان زیادی تا رونمایی آن باقی نمانده است، معرفی کرد. همراه ما باشید.

گوشی برتر بعدی این شرکت، LG V30، در تاریخ 31 آگوست در IFAدر برلین رسمی معرفی خواهد شد، اما LGمطمئن است که ما امروز بزرگترین نقطه فروش آن را می دانیم: دوربین V30.اولین دوربین دیجیتال با یک دیافراگم لنز f / 1.6است که 25 درصد نور بیشتری را نسبت به گوشی هایی با لنز f / 1.8می گیرد.از سری گوشی هایی که لنز f / 1.8دارند، ایفون 7 است.علاوه بر دیافراگم گسترده تر،در این دوربین از لنز های شیشه ای استفاده شده است ، که گفته شده است به ارائه تصاویر واضح تر کمک می کند. فناوری‌های دیگری نظیر OIS، EIS و فوکوس خودکار لیزری نیز از مواردی است که حضور آن‌ها در دوربینV30 تایید شده است.

به وضوح روشن نیست که آیا هر دو دوربین پشتی در این گوشی الجی از این پیشرفت ها بهره مند خواهند شد یا خیر، اما واضح است که الجی می خواهد با V30قدرت نمایی کند. دو سال پیش، LG V10یکی از چشمگیرترین دوربین های دیجیتال در بازار بود؛ در سال گذشته V20بهترین صدا را در میان گوشی های هوشمند عرضه کرد، و امسال V30احتمالا تلاش خواهد کرد تا هر دو دسته را ارتقا دهد.

به طور کلی می‌توان گفت در سال‌های اخیر سری وی محصولات ال جی، از پرچمداران سری جی موفق‌تر عمل کرده‌اند.

وی 30 از نسل قبلی خود کوچک تر خواهد بود. صفحه نمایش 6 اینچی OLEDو هم چنین نسبت تصویر 2:1 خواهد بود مانند LG G6و رزولوشن برابر با 1440 * 2880 است.

منبع: The Verge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time