چرا ظرفیت باتری گلکسی نوت ۸ نسبت به نوت ۷ کاهش یافته است؟

همان طور که می دانید پیش فروش نوت 8 آغاز شده است، Koh Dong-jinرئیس بخش موبایل این کمپانی در مراسم پیش فروش و طی یک مصاحبه ای به برخی از سوالات پیرامون این پرچم دار پاسخ داد.همراه ما باشید.

میزان طرفیت باتری نوت 8 3300 میلی آمپر است که نسبت به نوت 7 کاهش پیدا کرده است، با این که نوت 8 نسل جدیدتری از سری نوت است. که میزان ظرفیت نوت 8 از گلکسی اس 8 پلاس که 3500 میلی آمپر است نیز کمتر می باشد. حال خیلی ها این سوال را داشتند که دلیل کاهش ظرفیت باتری چه می باشد.

او می گوید: برای این کاهش چند دلیل وجود دارد، در نوت 8 از پردازنده 10 نانومتری استفاده شده است و می گرید استفاده از این پردازنده سبب شده است که میزان مصرف باتری 30 درصد کاهش یابد. علاوه بر این کاربران می توانند بر اساس الگوی استفاده خود از این تلفن همراه مصرف باتری را تنظیم کنند که درنهایت تأثیر خوبی بر روی بازدهی باتری خواهد داشت. او در نهایت امنیت باتری را تایید کرد و افزود نوت 8 می تواند حتی بعد از 2 سال استفاده هم بیشتر از 95 درصد ظرفیت باتری خود را حفظ کند.

اگر به زمان های کارکرد نوت 8 و نوت7 نگاهی بی اندازید، متوجه خواهید شد نوت 8 در زمان های کوتاهتری دوام می اورد.

به عنوان مثال: پخش ویدئو در نوت 8، 16 ساعت - پخش ویدئو در نوت 7، 7 تا 18 ساعت

وب گردی با شبکهLTE در نوت 8 در حدود 13 ساعت- وب گردی با شبکهLTE در نوت 7 ، 14 ساعت بازدهی

اما به هرحال باید برای این که بتوان به صورت قطعی صحبت کرد، باید از نزدیک آن را پس از عرضه رسمی از سوی سامسونگ بررسی کرد.مینگ چی، تحلیلگر معروف،پیش‌بینی کرده است که 11 تا 14 میلیون دستگاه گلکسی نوت 8 تنها در سال جاری بفروش خواهند رفت.

منبع: phonearena

 

2 نظرها

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time