سرعت کم شارژ بی سیم در آیفون 8

آیفون 8 از شارژ بیسیم بهره خواهد برد، اما اطلاعاتی که امروز فاش شده است مشخص کرده آیفون 8 از وات شارژ کمی بهره می برد که باعث می شود سرعت شارژ کمتری را در این ایفون ببینیم.همراه ما باشید.

امروزه تکنولوژی ها و فناوری های دیگری هم وجود دارند که با ان ها گوشی های هوشمند را می توان سریع تر از پیش شارژ کرد اما کوپرتینویی ها قصد دارند از شارژ بیسیم 7.5 واتی استفاده کنند.که باعث می شود شما شاهد شارژ شدن ارام و کند در زمان استفاده از شارژ بیسیم باشید. این باتوجه این است که اکنون استاندارد  Qi 1.2.x standardکه می تواند  تا 15 وات برای شارژ بیسیم دستگاه های هوشمند استفاده شود وجود دارد.

پدهای شارژ بیسم 15 واتی امروزه در بازار استفاده می شود و برخی از گوشی های اندرویدی نیز این فناوری را دارند، اما دلیل این که چرا اپل از وات کمتری استفاده کرده، مشخص نیست.

اگر پدهای غیر از اپل برای شارژ بیسیم ایفون 8 را بخواهید به کار بگیرید این پدها باید گواهی از اپل داشته باشند. که این موضوع در رابطه با اپل واچ هم صدق می کند. بدون استفاده از شارژ بیسیم هم، با استفاده از اداپتور می توان هم اپل واچ و هم ایفون را نیز شارژ کرد.

منبع: apple insider

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time