برجسته ترین قابلیت آیفون ۸ چه خواهد بود؟

در آیفون 8 دیگر شاهد تاچ آیدی نخواهید بود، در عوض، سیستم تشخیص چهره سه بعدی در آن وجود خواهد داشت.همراه ما باشید.

بسیاری از ویژگی های ایفون 8 در دیگر گوشی های هوشمند وجود دارد و وجود انها در ایفون 8 انقلابی محسوب نمی شود.

بلومبرگ نوشته است: "ویژگی برجسته ایفون 8 تشخیص چهره سه بعدی خواهد بود و جایگزین تاچ آیدی خواهد شد.از دقت بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل به کارگیری سنسور مادون قرمز در تاریکی مطلق نیز به خوبی عمل می کند و چهره را به خوبی تشخیص می دهد."

از دیگر ویژگی های برجسته آن چینش عمودی دوربین در پشت گوشی خواهد بود که برای واقعیت افزوده استفاده می شود و هم چنین فناوری smartcamکه احتمالا برای شناسایی اشیا و محیط اطراف به کار گرفته می شود و دقت دوربین را بالا می برد.

سایر دستگاه ها مانند گلکسی اس 8 و اسنشال، در حال حاضر از صفحه نمایش لبه به لبه و دکمه هوم مجازی استفاده می کنند و هر دو صفحه نمایشOLED و شارژ بی سیم دارند و از سال 2009 شاهد شارژ بیسیم در برخی از گوشی های اندروید بوده ایم. بنابراین استفاده از این قابلیت ها در ایفون 8 نکته ای برجسته و انقلابی نیست.

اما بلومبرگ می گوید اپل زمانی از این قابلیت ها استفاده می کند که بتواند به بهترین شکل ممکن آن ها را پیاده سازی کند. و این به عبارتی تفاوت اپل با دیگر کمپانی ها است.

اپل ممکن است تا اواسط سپتامبر وارد تولید انبوه نشود و تنها تا مدت کوتاهی تعداد کمی از ایفون 8 را در بازار شاهد خواهیم بود.

منبع: apple insider

1 نظر

  • ALI
    ALI دوشنبه, 06 شهریور 1396 08:49 گزارش

    سلام.
    فقط منتظرم زود تر رو نمایی شه که سری پیش خرید کنم.

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time