مدیر عامل جدید اوبر ایرانی است !

اپلیکیشن درخواست تاکسی اوبر اخیرا تغییراتی در سمت مدیریتی خود داشته است، در این تغییرات جدید هیات مدیره یک فرد ایرانی را به عنوان مدیر عامل این شرکت بزرگ انتخاب کرده است.

هیات مدیره شرکت اوبر در جدیدترین تصمیمات خود اقای دارا خسرو شاهی که یک ایرانی است را به سمت مدیر عاملی این شرکت انتخاب کرده است،اپلیکیشن اوبر برنامه ای است که کاربران توسط آن میتوانند به راحتی توسط موبایل خود تاکسی درخواست بدهند ،این اپلیکیشن  فعالیت خود را از سال 2009 اغاز کرد که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد،گفتنی است اوبر هم اکنون در بیش از 60 کشور جهان فعال است وجز مطرح ترین برنامه های خدمات تاکسی در سرتاسر جهان میباشد.

مدیر عامل این شرکت پر طرفدار که اخیرا توسط هیات مدیره اقای خسرو شاهی انتخاب شده است،خسروشاهی که 48 سال سن دارد، جایگزین تراویس کالانیک، یکی از دو بنیانگذار اوبرمی شود که دو ماه پیش پس از چند ماه جنجال از مدیرعاملی این شرکت نوپا کناره گیری کرد.

آقای خسرو شاهی در سال 1348 در تهران به دنیا آمد و پس از آن به آمریکا مهاجرت کرد،او دارای مدرک مهندسی الکترونیک از دانشگاه براون در رودآیلند آمریکاست.لازم به ذکر است خسرو شاهی پیش از این رییس اجرایی شرکت خدمات مسافرتی ایکسپدیا بوده است که به این سمت جدید منصوب شده است وی از منتقدین سر سخت سیاست های دونالد ترامپ میباشد.

 

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time