دو خبر جدید از آیفون 8 !

کنفرانس اپل فرداشب، 21 شهریور ماه برگزار خواهد شد و این کمپانی قدرتمند از آیفون های جدید خود رونمایی می کند . همه کاربران اپلی منتظر هستند تا فردا اپل آیفون 2017 را با قابلیت های منحصر به فردی که تا به امروز از آن شنیده ایم را به نمایش بگذارد.در همین راستا آخرین شایعات از آیفون 8 به بیرون درز کرده است.

در کنفرانس فردا شب انتظار می رود سه مدل آیفون معرفی شود که دو مدل با نام های آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس خواهد بود که بهبودیافته مدل های قبلی است و نام مدل اصلی این کنفرانس آیفون 8 و یا آیفون X خواهد بود.

در این خبر آمده است که آیفون 8 دارای پردازنده 6 هسته ای خواهد بود اما ممکن است از این پردازنده در مدل های دیگر هم مورد استفاده قرار بگیرد.، تعدادی از هسته ها، (احتمالاً  دو عدد) قدرتمند تر بوده و برای پردازش های سنگین تر استفاده شوند و بقیه برای پردازش های سبک تر به کار رفته و مصرف انرژی پایین تری خواهند داشت.

خبر بعدی در مورد صفحه نمایش آیفون 8 می باشد که قرار است دارای پنلی از نوع اولد باشد . در این نوع صفحه نمایش ها مشکلی به نام  Burn-In وجود دارد و این مشکل زمانی پیش می آید که صفحه نمایش برای مدت طولانی روشن مانده و یک محتوای ثابت، بدون تغییر در میزان رنگ یا روشنایی نمایش داده شود که در نهایت باعث که باعث سوختن پیکسل های صفحه نمایش می شود.

اما ظاهرا شرکت سازنده ان توانسته است راه حلی برای این مشکل پیدا کند که انتظار می رود آیفون 8 با مشکلی مواجه نخواهد شد .

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time