فروش نا امید کننده آیفون 8 !

تمامی کاربران اپلی در کنفرانس منتظر معرفی آیفون 10 و زمان معرفی آن بودند که متاسفانه اپل اعلام کرد که آیفون 10 دیرتر از موعد به دست کاربران خواهد رسید. فقط دو مدل آیفون 8 و آیفون 8 پلاس آماه فروش است اما به علت اینکه این دو اسمارت فون نسبت به نسل قبلی خود تغییرات چندانی نداشته است از لحاظ فروش هم نتوانسته است آمار خوبی در یک هفته کسب کند.

یکی از تحلیلگران معروف معتقد است که فروش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس نصف مدل های آیفون 7 و حتی آیفون 6 اس خواهد بود.اما در کل به نسبت در هفته اول باز هم فروش خوبی داشته است اما مطمئنا این میزان فروش تنها تا قبل عرضه آیفون 10 خواهد بود و در چند ماه آینده کاربران زیادی تنها به سمت آیفون 10 روی خواهند آورد.

پس از عرضه آیفون X، این مدل نیم دیگر حجم فروش را به خود تخصیص خواهد داد.اما از بین دو مدل آیفون 8 و آیفون 8 پلاس مدل بزرگتر فروش بیشتری داشته است که رمز موفقیت این مدل میتواند دوربین آن باشد.

این در حالی است که اگر سه مدل با هم عرضه شده بود امکان مقایسه آن ها توسط کاربر فراهم می شد و ممکن بود که دو مدل آیفون 8 و آیفون 8 پلاس فروش بیشتری داشته باشد اما با این شرایط تاخیر در عرضه آیفون 10 تاثر منفی هم در بازار دو مدل آیفون 8 و آیفون 8 پلاس ایجاد کرده است.

منبع:macrumors

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time