پرفروش ترین گوشی شرکت سامسونگ مشخص شد!

در چند ماه اخیر چندین اسمارت فون قدرتمند توسط شرکت های مختلف معرفی شده است .گلکسی S8  جزء اولین گوشی های نیمسال دوم بود که با ویژگی های قدرتمندش طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرد.

بعد از معرفی گلکسی S8 شاهد معرفی پرچم دار بعدی سامسونگ یعنی نوت 8 بودیم که این مدل هم در جایگاه خود دارای مشخصات سخت افزاری بسیار خوبی بود که باعث افزایش رضایت طرفداران نوت شد و خاطرات تلخ نوت 7 به فراموشی سپرده شد.اما بعد از شرکت ساموسنگ به تازگی اپل از 3 مدل آیفون خود رونمایی کرد اما در این عرصه رقابت ساموسنگ گوشی های خود را زودتر معرفی کرد و همین مسئله بر فروش بیشتر آن بسیار تاثیر گذار بود. 

در حال حاضر گکسی S8 و S8 plus بیشترین فروش بازار را به خود اختصاص داده اند.

البته قیمت بالا اجازه نداد که پرچمداران ۲۰۱۷ سامسونگ بتوانند شروع قدرتمندی را نسبت به موبایل های نسل قبل خود یعنی گلکسی S7 و S7 پلاس به ثبت برسانند. اما حالا و پس از عرضه فبلت نوت 8 و از بین رفتن حباب قیمتی دو موبایل مورد بحث، آمارها نشان می دهند که فروش این دو محصول در بازارهای مختلف در حال افزایش است.

پرچمداران سامسونگ در میان کاربران استرالیایی و کشورهای حوزه اسکاندیناوی از فروش بیشتری نسبت به سایر نقاط دنیا برخورد هستند.فعلا تا قبل عرضه گوشی های جدید مانند آیفون 10 سامسونگ بازار را در دست خواهد داشت و در صدر جدول باقی خواهد ماند.

منبع:phonearena

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time