برای حل مشکل میکروفن گلکسی نوت ۸ چه کنیم!

 از قرار معلوم مشکل میکروفن گلکسی نوت ۸ چندان هم نگران‌کننده نیست و در آموزشی که در ادامه به آن اشاره می‌‌کنیم خواهید دید که چگونه می‌توان مشکل میکروفن گلکسی نوت ۸ را برطرف کرد.
شرکت‌های سازنده گوشی‌های تراز اول تمام سعی خود را به‌کار می‌‌گیرند تا گوشی تمام‌عیار و بدون عیب و نقص راهی بازار کنند، اما گاهی اوقات هرچقدر هم که تلاش می‌کنند باز هم گوشی عرضه شده به بازار دچار مشکلات مختلفی است.
 
این موضوع در خصوص گلکسی نوت ۸ صدق می‌کند و بعضی از کاربران این گوشی تراز اول و پرچمدار مدعی هستند که میکروفن نوت ۸ ‌آنچنان‌که باید و شاید خوب کار نمی‌کند. برخی دیگر از کاربران نیز مدعی هستند که گلکسی نوت ۸ در تشخیص فرمان‌های صوتی Hey Bixby یا Ok Google نیز مشکل دارد.
 
اگر شما هم کاربر گلکسی نوت ۸ سامسونگ هستید و چنین مشکلاتی گریبان شما را هم گرفته است، بد به دل خود راه‌ ندهید، چرا که این مشکلات را می‌توان به سادگی برطرف کرد. کافی است درون درگاه شارژر فوت کنید! بله به همین راحتی. با این حساب اگر شما هم کاربر گلکسی نوت ۸ هستید و میکروفن گوشی شما به خوبی کار می‌کرده است تا اینکه نرم‌افزار جدیدی را نصب کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این نرم‌افزار را حذف کنید.
 
منبع:دنیای اقتصاد
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time