دردسرهای نسخه جدید iOS در آیفون ۱۰

گزارش‌ها حاکی از آن است که نسخه جدید به‌روزرسانی شده سیستم عامل iOS نیز مشکل داشته و باعث شده فناوری تشخیص چهره هوشمند آیفون ۱۰ از کار بیفتد. 
شرکت اپل پس از آنکه باگ و مشکل موجود در نسخه سیستم عامل iOS ۱۱ را کشف کرد، نسخه جدیدی از این سیستم عامل یعنی نسخه iOS ۱۱.۲ را برای کاربران گوشی‌های آیفون منتشر کرد؛ اما حالا بر اساس گزارش‌های منتشرشده از سوی کاربران، به‌نظر می‌رسد این نسخه جدید به‌روزرسانی‌شده نیز خالی از مشکل نیست.
 
بسیاری از کاربران در صفحات کاربری توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی خود نوشته‌اند که فناوری تشخیص چهره هوشمند یا فیس آیدی گوشی آیفون ۱۰ آنها پس از به‌روزرسانی سیستم عامل جدید iOS نیز از کار افتاده است و دیگر قادر به احراز هویت و تشخیص چهره کاربران و صاحبان آیفون ۱۰ نیست.
آنها در تشریح این موضوع همچنین ذکر کرده‌اند که حتی با کلنجار رفتن‌های پی در پی و مداوم با گوشی نیز نتوانسته‌اند فیس آیدی گوشی خود را فعال‌سازی کنند و همواره پیغامی مبنی بر غیر فعال بودن فیس آیدی به کاربران نشان داده می‌شود. این باگ و مشکل موجود در نسخه جدید و به‌روزرسانی‌شده سیستم عامل iOS ۱۱.۲ تنها برای کاربران گوشی جدید آیفون ۱۰ یا آیفون ایکس رخ داده است و سایر کاربران با چنین مشکل مشابهی مواجه نشده‌اند.
 
منبع:دنیای اقتصاد

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time