روتر فضایی ASUS معرفی شد !

همانطور که میدانید شهر در شهر لاس وگاس هم اکنون نمایشگاه فناوری 2018CESدایر است، در این نمایشگاه شرکت ایسوسن نیز همانند سایر کمپانی های فناوریم محصولات جدید خود را عرضه کرده است.

این محصول جدید که در واقع یک روتر است توسط کمپانی ایسوس در این نمایشگاه معرفی شده است روتر مذکور به لحاظ ظاهری ظاهری خشن و فضایی دارد، این روتر با نام ASUS RT-AX88U معرفی گردیده است، تعداد آنتن هایی که در این محصول خارق العاده قرار گرفته است 4 تا بوده که قادر خواهد بود مسافت بسیار زیادی را به راحتی پوشش دهد؛ ازدیگر امکانات این روتر قدرتمند داشتن دو درگاه یو اس بی نسل 3  است.

فضایی ترین بخش که در این روتر قرار گرفته است پشتیبانی آن از پهنای باند 6000 مگابیتی است که به لطف وای فای با استاندارد جدید802.11axبه راحتی به دستگاه های متصل به آن قابل انتقال خواهد بود.البته بدیهی است بعید به نظر میرسد در خانه کاربران چنین پهنای باندی را در اختیاز داشته باشند!

نکته ناامید کننده و مایوس کننده پیرامون این محصول خارق العاده مشخص نشدن قیمت وزمان عرضه آن به بازار میباشد که احتمالا به دلیل پشتیبانی از چنین پهنای باندی باید قیمت بالایی را برای آن متصور باشیم.

 

منبع:engadget

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time