تحقیقات جدیدی در‌باره ایرپاد اپل آغاز شد

ایرپاد اپل از جمله دیوایس های محبوب اپلی محسوب می شود که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. وایرلس بودن و کیفیت صدای عالی یکی از مهمترین ویژگی های این مدل می باشد.

بر همین اساس کاربران انتظار عملکرد بسیار خوب و بدون نقص این مدل را دارند و آن را مدلی صد در صد امن می دانند.اما در هفته پیش خبری مبنی بر آتش گرفتن یک ایرپاد منتشر شده است. این مشکل تا به حال برای این دیوایس اتفاق نیافتاده است .به همین علت بعد از رسانه ای شده این مشکل اپل در تلاش است که علت اصلی را پیدا کند.

چند روز پیش جیسون کالون اهل Petersburg کالیفرنیا که در حال انجام ورزش و گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود توسط یک جفت ایرپاد اپل بود ناگهان متوجه شد که صدای موسیقی در گوش راستش قطع و سپس دودی سفید رنگ از هدفون بی سیمش بلند شده است.

در این فاصله جیسون کالون برای رفع مشکل به دنبال پیدا کردن راه حلی بوده است و ایرپاد ها را از گوش خود حارج می کند اما در زمان برگشت با ایرپادی مواجه شده است که ذوب شده است . اما دلیل اصلی این مشکل داغ شدن بیش از حد آن انتظار می رود.

این شخص ادعا می کند در صورتی که دیرتر مواجه شده بود گوش آن به شدت آسیب می دید.اما نکته قابل توجه این می باشد که در باشگاه شخص دیگری نبوده است که شاهد این مشکل باشد و از طرفی هم این مشکل تا به حال برای هیچ یک از کاربران اپلی تا به امروز پیش نیومده است.با این وجود یکی از سخنگویان اپل اعلام کرده که متخصصین این شرکت به زودی با کالون تماس خواهند گرفت تا از جزئیات حادثه اطلاع کسب کنند.

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time