اسلک نیز کاربران ایرانی را تحریم کرد!

سرویس اسلک در واقع یک ابزاری است برای همکاری های تیمی ابری به تازگی کاربران ایرانی را تحریم کرده است.

پس از بازشگت مجدد تحریم ها علیه ایران شرکت های فناوری زیادی از جمله اینتل،انویدیا،اوپن سیگنال،لنوو و بسیاری از شرکت های فناوری دیگر به بهانه های مختلف کاربران ایرانی را از دسترسی به خدمات خود ممنوع کردند به عنوان مثال در برخی موارد تنها دسترسی به وبسایت مورد نظر تنها با ابزار های تغییر آیپی ممکن بود اما در برخی موارد دیگر حساب کاربری افراد ایرانی در این سرویس ها به طور کامل مسدود میشد.

حال در  تازه ترین خبر های منتشر شده توسط کاربران گزارش شده است سرویس اسلک نیز دسترسی ایرانیان به حساب های کاربری و اطلاعات خود را مسدود کرده و در طی ارسال ایمیلی به آن ها تحریم های اعمال شده علیه ایران را علت این رخداد اعلام نموده است.

گفتنی است سرویس اسلک که از سال 2013 توسط استوارت باترفیلد طراحی و توسعه داده شده است یک ابزار همکاری تیمی ابری است که کاربران ایرانی بسیار زیادی از خدمات آن استفاده میکنند همچنین جالب است بدانید نام این سرویس از عبارت«Searchable Log of All Conversation and Knowledge» به‌مفهوم «لاگ قابل جست‌وجو از مکالمات و دانش» گرفته شده است. اسلک هم‌اکنون در پلتفرم‌های iOS، اندروید، ویندوز، macOSو لینوکس ارائه می‌شود و بیش از ۸ میلیون کاربر، شامل ۳ میلیون حساب کاربری پولی از آن بهره می‌برند.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time