تجزیه و تحلیل های جدید از آیفون های ۲۰۱۹

حدود چند ماه پیش بود که اپل از آیفون های جدید خود رونمایی کرد، بر خلاف تصور کاربران آیفون XS و آیفون XS Max و آیفون XR قابلیت های جدیدی به همراه خود نداشتند و فقط با قیمتی گرانتر از مدل های قبلی به بازار عرضه شدند.

همه کاربران اپلی انتظار داشتند که در آیفون های 2018 شاهد تغییرات بیشتری باشند اما متاسفانه فقط مدل های جدید بهبود یافته مدل های قبلی بود و همین مورد یکی از دلایل کاهش فروش آیفون های جدید به شمار میرود. در همین راستا تیم کوک در اعلام گزارش درآمد مالی اپل برای سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹ تجدیدنظر کرد. این شرکت که ابتدا مبلغ ۹۳میلیارد دلار را پیش‌بینی کرده بود، با کاهش این مبلغ به ۸۴میلیارد دلار، کاهش فروش آیفون را تأیید کرد. 

با توجه به گزارش های قبلی انتظار میرود که آیفون های 2019 هم از لحاظ طراحی با آیفون های سال 2018 تفاوتی نخواهد داشت .

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که مدل های جدید به احتمال زیاد دارای پورت USB-C خواهند بود و همچنین ممکن است به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز شوند. شایعه دیگری که به آن اشاره شده است، کاهش سایز بریدگی بالای صفحه نمایش است و انتظار میرود که اپل در نسخه جدید خود بتواند سایز این بریدگی را کاهش دهد.

طبق نظر سنجی های انجام شده کاربران اپلی تمایل دارند که ظاهر آیفون های 2019 متفاوت از مدل های قبلی باشد و حتما پورت USB-C جایگزین پورت های فعلی شوند زیرا بر این باور هستند که در صورت خرابی، جایگزین کردن محصولات برای  پورت USB-C بسیار آسانتر و ارزانتر خواهد بود.

منبع: phonearena

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time