سامسونگ گلکسی فولد به زودی روانه بازار میشود!

بعد از مشکلاتی که برای سامسونگ گلکسی فولد پیش آمد این کمپانی کره ای عرضه این محصول را به تعویق انداخت. اما بعد از گزارش های خرابی این مدل٫ سامسونگ در طول این مدت تلاش های خود را برای بهبود این مدل انجام داده است.

اکنون سامسونگ اعلام کرده است که دو مشکل اصلی گلکسی فولد را برطرف کرده است . یکی از این مشکلات نفوذ گرد و غبار و اجسام خارجی به داخل لولا و زیر نمایشگر بود که باعث از کار افتادن صفحه نمایش میشد و گویا سامسونگ با کم کردن فاصله بین قطعات این مشکل را برطرف کرده است.

مشکل بعدی که در این مدل توسط تحلیلگران بعد از بررسی های لازم مطرح شد مربوط به محافظ صفحه نمایش گلکسی فولد بود. خیلی از کاربران در نگاه اول بر این باور بودند که باید این محافظ صفحه را از روی نمایشگر جدا کنند اما جدا کردن این محافط مشکلاتی را برای صفحه نمایش ایجاد میکرد و در بعضی موارد باعث خرابی آن میشد. اما سامسونگ در نسخه جدید خود این محافط صفحه را به گونه ای تعبیه کرده است که این محافظ کمی بزرگتر است و صفحه نمایش را به طور کامل پوشش میدهد در نتیجه کاربران به فکر جدا کردن این محافظ نخواهند افتاد.

علاوه بر این، شرکت کره ای حالا داخل جعبه یک نوشته هشدار بزرگ نیز قرار داده که به کاربر می گوید در صورت جدا کردن پوشش پلاستیکی صفحه، آسیب های جبران ناپذیری به گوشی 1980 دلاری وی وارد خواهد شد.

اما انتظار میرود در نسخه ها بعدی با روش های دقیقتری مشکلات گلکسی فولد بهبود پیدا کند.

منبع:gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time