تولید لپتاپ هواهوی هم به تعویق افتاد

در پی تحریم های آمریکا برای شرکت بزرگ هواهوی،  حالا این شرکت مجبور شده است که تولید لپتاپ های خود را هم به تعویق بیاندازد.

ریچارد یو مدیر کسب و کار هواهوی اعلام کرد که این محصول قرار بود در کنفرانس CES Asia که در شانگهای چین در حال برگزاری است معرفی شود در پی تحریم های اپل به تعویق افتاد. ریچارد یو این موقعیت را برای شرکت هواهوی بدشانسی خواند زیرا زمان معرفی این محصول بستگی به زمان اتمام تحریم ها دارد. 

بعد از اینکه هواهوی توسط ایالات متحده در لیست سیاه قرار گرفت ، خرید قطعات از تراشه سازان اینتل و کوالکام هم برای این شرکت غیر ممکن شد . با توجه به این که تمام لپ تاپ های MateBook Huawei تا کنون بر پایه تراشه های اینتل منتشر شده اند، احتمالا Huawei قادر به گرفتن قطعات لازم برای MateBook جدید نیست.

در پی تحریم ها این شرکت بزرگ در زمینه های مختلفی دچار آسیب های زیادی شده است از جمله اینکه در حال حاضر فروش آنلاین خود را هم متوقف کرده است. در حالی که Huawei تعداد زیادی لپ تاپ را به فروش نمی رساند اما این شرکت بسیار بزرگ در عرصه گوشی های هوشمند فروش چشم گیری داشت، لغو یک محصول مهم و جدید مطمئنا به این شرکت آسیب می رساند.

منبع:mashable

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time