برگشت وجه خریداران گلکسی فولد سامسونگ!

در فوریه ۲۰۱۹ سامسونگ از مدل جدید خود به نام گلکسی فولد رونمایی کرد در زمان معرفی این اسمارت فون حرفه ای مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفت زیرا با داشتن یک گوشی ۴.۶ اینچی میتوانستند یک گوشی ۷.۳ اینچی را تجربه کنند.

اما متاسفانه نتایج این گوشی در بررسی های اولیه توسط تحلیلگران موفقیت آمیز نبود و بسیاری از تحلیلگران در وهله اول با این اسمارت فون با مشکل مواجه شدند که این موضوع در شبکه های اجتماعی فیدبک خوبی به همراه نداشت.

اولین گزارش مربوط به تحلیلگر سایت خبری the verge  بوده است که همانند دیگر خبرنگاران این محصول را جهت بررسی تحویل گرفته بود اما بعد از چند روز شاهد باگ عجیبی وسط صفحه نمایش بوده است. بعد از گزارش های خرابی این مدل سامسونگ اعلام کرد که بر روی صفحه نمایش این مدل محافظ صفحه ای قرار دارد که در صورت کندن این محافظ مشکلاتی برای صفحه نمایش گلکسی فولد به وجود می آید. اما این مورد نمیتواند دلیل قانع کننده ای برای این مشکل باشد .

همچنین این شرکت تولید و عرضه این محصول را به تعویق انداخت تا بتواند تست های جدید را برای این گوشی انجام دهد اما گویا نتوانسته از سد این مشکلات عبور کند.

در رابطه با پیش فروش گلکسی فولد کاربران زیادی منتظر این گوشی بودند که با اتفاقات اخیر گویا شرکت سامسونگ نتوانسته است که بهبودهای لازم در این زمینه را فراهم کند . به همین علت سامسونگ اعلام کرد که پول پیش سفارش کاربران را به همراه ۱۰۰ دلار اضافه پرداخت خواهد کرد. این هدیه برای تاخیر در عرضه این محصول میباشد.

 

منبع:CNN

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time